The Learning Online Network with CAPA

Log in

:

:

:

Log-in Help
Forgot password?
Server Administration:
nz.perdahci@gmail.com
Contact Helpdesk
LÜTFEN AŞAĞIDAKİ UYARILARI DİKKATE ALINIZ. AKSİ TAKDİRDE TÜM OLUMSUZ SONUÇLARDAN KULLANICILAR SORUMLU TUTULACAKTIR!!!

Giriş yapmak için domain adresi "isiku" olarak girilmelidir.

Kullanıcı adı olarak öğrenci numaranızı giriniz. Şifre olarak yine öğrenci numaranızı giriniz. Sisteme girdikten sonra şifrenizi hemen değiştiriniz. Başkasının kullanıcı adı ile girmek ve işlem yapmak suç teşkil eden bir davranıştır ve yapanlar hakkında yaptırım uygulanır.

loncapa.isikun.edu.tr sitesi için kendiliğinden açılan pencerelere (pop-up windows) izin vermeniz gerekmektedir.

Soruları cevaplarken ihtiyacınız olan birimler için kullanılması gereken giriş kurallarına UNITS adresinden ulaşabilirsiniz.

Sistemde ondalık ayracı "nokta" olup "virgül" kabul edilmemektedir.

Tavsiyemiz, ödevinizdeki soruların çıktısını alıp çözünüz ve doğru cevabı bulduğunuza emin olduğunuz takdirde cevabı sayısal olarak giriniz. En fazla 5 deneme hakkınız vardır. 5 deneme sonunda cevabınız eğer yanlış ise soru kapanacak ve sistem size doğru cevabı verecektir.(Her öğrenci için soru farklı varyasyonlarla yayınlanır)

Herhangi bir problem durumunda, okul numaranız, aldığınız dersin kodunu ve sorununuzu içeren bir maili asli.tuncer@isikun.edu.tr adresine yollayınız.(Konu adı "Homework Problem" olmayan, okul numarası içermeyen mailler cevaplanmaz.)

Ödevler ile ilgili özel durumlarda sorularınızı ders koordinatörlerine de iletebilirsiniz: İsmail Karakurt (ikarakurt@isikun.edu.tr).


Domain:   csm
Server:   isikul1 (library)
Server Load:   0.0 percent
2.10.0-2011060317
csm